Vzkazy od Nás, hráčů...

Honza Nguyen
Tenhle server mi bude navždy chybět

Pepa Kantor Kantorik
Zdravím,
nikdy jsem na žádném serveru nevydržel déle než 14 dní, jelikož jsem byl takový samotář a snažil jsem se být vždy co nejdál od ostatních. Tento server mě v tomto ohledu změnil a uvědomil jsem si, že zapojit se do konverzace, která běží v chatu, nebo něco společně postavit není vůbec špatné. Naučil jsem se zde mnoho užitečných věcí jak ze hry, tak i ze správy serveru a funkce pluginů. Vyzkoušel jsem si všechny funkce až na administrátora. Poznal jsem spoustu skvělých lidí a myslím si, že zdejší komunita byla jedna z nejlepších, jaká se dá najít. Vím, že jsem byl občas protivnej, otravnej a nevím, co všechno, ale ten rok s Vámi mě opravdu bavil. Strávil jsem tu stovky hodin a nelituji ani sekundy ! Nyní pro mě bude opravdu těžké si zyknout na jiný server a to jak z hlediska komunity, tak nastavení serveru, protože už jsem opravdu náročnej. Děkuji Vám za převážně příjemnou hru a snad se ještě někde uvidíme. S pozdravem Kantor.

Corwin Bass
Jak se říká, všechno hezké jednou skončí
jsem rád že jsem si na MaC zahrál, naučil jsem se dost věcí z MC, a společnost v chatu byla super... až na pár vyjímek, ale tak je to všude. jsem rád že k těm dlouhodobě hrajícím hráčům patřili "normální" lidi a né "děti". Potěšilo mě že jsem měl příležitost si na konec i odbouchnout co jsem stavěl... však člověk si má po sobě uklidit ne? takže sbohem MaC, šílená veverka Corrin se loučí.

Filip Gurtler
Ahoj,
Na tomto serveru sem začínal s MC vsichni mi budete chybet. Vim posledni dobou sem uz nehral ale obcas sem se tam zasel podivat. Byl a pro me vzdycky bude tento server nejlepsi. Obcas sem byl neprijemny a za to se moc omlouvam. Budete mi vsichni chybet. Sbohem, Tikytak.

Jaromír Jeřábek
Train - 50 Ways to Say Goodbye http://www.youtube.com/watch?v=GSBFehvLJDc
_Her_ur_

Jitka Kořínková
Mineandcraft.cz byl pro mě první větší server, na kterém jsem začínala. Začátky byly těžké, ale přesto jsem si za krátkou dobu našla pár lidí, se kterými se dalo dobře bavit. Hrála jsem tu po celou dobu skoro každý svůj volný čas. Tento server byl pro mě nejideálnější, přestože jsem zkoušela hrát i jinde, nikde jsem nenašla tak dobře stavěný systém ve hře a především tak skvělou komunitu lidí. Jsem moc ráda, že jsem Vás všechny poznala, byl to pro mě skvělý rok mého života a je mi moc líto že to musí končit. Přesto doufám, že se s řadou hráčů ještě někdy někde potkám nebo popovídám. Hrála jsem tu opravdu moc ráda a děkuji za všechno, Cleia.

Andrea Rozmušová
Na serveru MineandCraft jsem hrála od první mapy a byl to můj první multiplayer na kterém jsem hrála poté, co mi syn hru ukázal. Nakonec tu hrála celá má rodina. Na druhé mapě jsem se stala GM a později adminem. Zažila jsem se serverem a hráči dobré i špatné chvíle a hlavně hodně zábavy a dobré jádro komunity. Je mi moc líto, že server končí a asi jen tak někde hrát nezačnu, protože nemohu nalézt server co by mi tak vyhovoval jako MaC. Se všemi hráči se loučím a kdo ví, třeba mi dá někdo z Vás tip a někde se potkáme. Ať se vám daří i v reálném životě co nejlépe. Alma_Lodaka

Marek Pazdera Alpičko .. nezapomínáme (pazdech)

Vladimír Sláma
Zdravím všechny, se kterými jsem měl tu příležitost se poznat za dobu mé aktivity na tomto serveru. Chtěl bych moc poděkovat vám všem, kdo jste byli součástí super komunity, díky které byl tento server takový, jaký byl. Díky tomuto serveru jsem získal mnoho nových přátel, s několika z nich jsem v kontaktu i dnes, rok a kousek po mém odchodu z admin teamu a ze serveru. Největší dík za nás všechny by měl patřit Gugovi, duchovnímu otci, našeho serveru. Dále děkuji všem kolegům v A-teamu, především pak Almě, která serveru věnovala desítky hodin času. Děkuji všem, kteří mě podporovali, kteří mi pomáhali a kteří byli věrní našemu serveru. Díky vám všem mám nezapomenutelné zážitky na toto období mé působnosti na tomto serveru.

Užívejte života,
váš bývalý admin Thesecond

Matouš Vrbík
Server MineandCraft vyplnil zase jedno období mého života, kdy jsem se rozhodl si opět po pár měsících zahrát na nějakém serveru a musím říct, že jsem zde trávil pěkné hodiny denně. Byla to velká zábava a když jsem na server přišel, tak zde byla opravdu skvělá komunita, přátele jsem se udělal rychle. A opravdu si vážím ochoty a přátelského posteje GM týmu, adminů a dalších pomocných sil. Bylo skvělé zde hrát. Škoda že opět něco musí skončit, aby něco nového začalo.
Díky za skvělou hru. The_Mates

Denis Bery Kuruc
ahoj me jmeno je jupitermars a na serveru jsem hral asi tyden a potom mi skrachoval pocitac ale na serveru jsem si uzil postavil jsem si tam me historicky prvni hradby z meho celeho zivota jiste se mi povedli ,nasel jsem si tam i kamarada ale nemam na nej kontakt takze jsme se.mohli domluvit jen pres server a taky jsem tam zlomil svuj vlastni rekord natezil jsem si tam pres 9 staku zeleza stal se.mim nejoblibenejsim serverem jen skoda ze to konci udelal bych cokoliv aby to nekoncilo s pozdravem na vždy jupitermars

Tamara Husárková
Zdravím všechny MaCáky .
I když jsem odešla již před rokem v době největší slávy a doprovázelo a stále doprovází hodně zloby a nenávisti,tak i já se chci rozloučit se serverem,na kterém jsme začínala a mám hodně pěkných vzpomínek. Děkuji celému týmu za tento server,který mě zasvětil do tajů minecraftu a přinesl mnoho přátel a hezkých vtpomínek. estebanka

Tomáš Augustin
Společně s hráči technikal, Qwajak a LanceBlackhorn jsme na MaC přešli na podzim 2012 poté, co nás hodně zklamala úroveň serveru MineCube a jeho nevalný zabezpečení vůči grieferům. I kvůli této zkušenosti se z nás stali samotáři, kteří se starají jen a pouze o svoje teritorium a blok po bloku jsme skládali svůj svět, nezávislej na okolním dění. Tak jsme u vás přes zimu odehráli desítky hodin nezapomenutelnýho dobrodružství. Když však krátce před wipem začalo být z vícero náznaků jasný, že to nejlepší období má už server dávno za sebou a zprovoznění plateb jen o něco oddálí nevyhnutelný, začalo nás postupně ubývat. Ještě pár

Zpět <<