Vážení hráči serveru MineAndCraft,

s velikou lítostí Vám oznamujeme, že náš oblíbený server ukončuje ke dni 7.11.2013 svoji činnost, nadobro. Dovolte nám, abychom na následujících několika řádcích obhájili důvod tohoto rozhodnutí.

Za poslední rok se toho na české Minecraft scéně událo až příliš mnoho. Především vznikaly stále nové a nové hostingy, pro hostování Minecraft serverů. Každý si tak může založit svůj vlastní server, podle vlastních představ v horizontu několika kliknutí. Tento fakt zruinoval, ruinuje a bude ruinovat všechny Minecraft servery, které se snaží být pro všechny, lidské a chtějí vytvářet skvělou komunitu lidí. Samozřejmě pro jednotlivce je lepší, založit si jeden server a hrát na něm s deseti kamarády. Pro komunitu to ale určitě dobré není, naopak. Právě nedostatek lidí, a tím způsobený nedostatek financí, nás přivedl před třemi týdny k tomuto rozhodnutí. Zkrátka server nebyl schopný zaplatit ani sám sebe. Ihned po rezoluci jsme pozastavili platby, aby si každý mohl užít svoje koupené VIP či herní předměty.

Druhý důvod je více lidský, než předchozí. Užší tým se serveru věnoval každý den po dva a půl roku a ne vždy se mu dostávalo radosti za to, co dělá, byť bez nároku na honorář. Navíc dělat dva a půl roku stereotypně na jedné věci, také již není nic zábavného.

Za serverem stojí mnoho hráčů, práce, peněz, radosti i smutku. Věříme, že si poslední chvíle na něm užijete jako nikdy předtím, a že nebudeme muset řešit zbytečné nadávky a urážení, kterými se stejně nic nespraví.

Přejeme Vám mnoho štěstí a děkujeme za podporu.

Váš Tým

Zpět << Vzkazy >> Ke stažení >>